Güncel

Ali Koç’tan hakeme sert sözler

Süper ligin ilk haftasında Fenerbahçe sahasında gerçekleşen Ümraniyespor ile mücadelesini 3-3 ile berabere kaldı. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç basın mensuplarına yaptığı açıklamalarda maçın hakemi hakkında sert sözlerde bulundu.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, yaptığı açıklamada maçın hakemi olan Jorge Jesus için sıkıntılı bir isim ifadelerini kullanıyor. Bunun yanında yöneten kadronun iyi olmadığını ve 90 dakika boyunca hata üstüne hata yapıldığını da vurguluyor.

Yine de ilk haftada yaşanan bu olaya takılarak takımının moralini düşürmek istemeyen Başkan Ali Koç, bunun bir yol kazası olduğunu dile getiriyor. Bunun beraberinde panik olacak hiçbir durumun olmadığını, bunun daha başlangıç olduğunu ve bu başlangıcın hayırlı olabileceğini söylerken takıma ve hocalarına güvendiklerini söylemeyi de ihmal etmiyor.

HAKEMDEN DERT YANDI

Basın mensuplarına yaptığı açıklamada verilen penaltıyı kabul etmediğini size soruyorum penaltı mı diyerek dile getiriyor Başkan Ali Koç. Yöneten kadronun iyi olmadığını belirtirken maçta sürekli durulmasından her golde VAR’a gidilmesinden şikayetçi. Fenerbahçe sahasında iki Avrupa maçı oynandığını dile getirirken oradaki hakemlerle birlikte Jorge Jesus’u kıyaslıyor.

Hocanın gelmeden 4-5 oyuncu istediğini ancak buraya geldiğinde fikrinin değiştiğini söyleyen Ali Koç, bulundukları camiada orta yolun olmadığını her durumda eleştiri olduğunu dillere getirerek hocalarına güvenip panik yapmadıklarını söylüyor.

İMZA ATMADAN İSİM AÇIKLANMAYACAK

Maç ile ilgili yaptığı yorumlardan sonra yeni transferler konusunda da açıklama yapan Başkan Koç, imza atmadan isim açıklamayacaklarını söyledi. Maxi Gomez’in çok dile getirildiğini ifade edip kendilerine ve tüm takımlara yapılan yakıştırmalardan şikayetçi olduğunu dillendirerek bazı medya mensuplarının menajerlerle iş yaptığını söyleyerek bu durum için yumurta tavuk ilişkisi olduğunu söylüyor.

Forvetin en pahalı isim olduğunu söyleyen Koç, maddi sıkıntı olunca istediğini yapamazsınız diyerek transferin son döneminde çok farklı şeyler olduğunu ve onu beklediklerini söylüyor.

Başa dön tuşu