Güncel

Aleyna Tilki’ye Dudak Uçuklatan Teklif Geldi

Aleyna Tilki’nin yeni işi. Aleyna Tilki’den dudak uçuklatan anlaşma. Gülşen’in konser günlüğü doldu taştı

Aleyna Tilki’ye Dudak Uçuklatan Teklif Geldi. Ünlü şarkıcı Gülşen ve son zamanların popüler ismi Aleyna Tilki’ye gelen teklif şaşırttı. Aleyna Tilki ve Gülşen yaptığı yeni anlaşmalarla büyük paralar kazanacaklar. İşte detaylar…

Son olarak Take it or leave it şarkısı ile tepkileri üzerine çeken Aleyna Tilki yaptığı yeni anlaşma sayesinde dudak uçuklatan paralar kazanacak. Ünlüler dünyasının tepki gören isimleri olarak son zamanlarda Gülşen ve Aleyna Tilki dikkat çekiyor.

Son olarak Ebru Yaşar, Aleyna Tilki’nin son şarkısının klibini müstehcen bulmuştu. 22 yaşındaki Aleyna Tilki’nin motosklette üzerini değiştirmesi bazı kesimlerin tepkisini çekmişti. Ebru Yaşar ise konu hakkında “Çocuklar görünce, ‘Niye böyle çıkmış?’ diye soruyor. Yanlış bulduğum görüntülerde kanal değiştirir, onlara izletmem!” ifadelerine yer verdi. İş insanı Necat Gülseven ile evliliğinden Hasan Poyraz ve Ebru Su adında iki çocuğu olan 44 yaşındaki şarkıcı, son günlerde ‘Take It Or Leave It’ klibindeki görüntüler hakkında bu açıklamayı yapmıştı.

Söz konusu klip hakkında ünlü gazeteci Cüneyt Özdemir ise “Aleyna Tilki’nin son klibini izleyince, Türkiye’de kariyeri yönetilemeyen sanatçıların düştüğü hazin duruma üzüldüm. İyi bir ses, berbat bir şarkı, beter bir klip! Coğrafya herkes için kaderdir” ifadelerine yer verdi.

Özdemir’e cevap Aleyna Tilki’den gelmişti. “Özdemir’e bakınca, yurt dışında yaşasa da yeteneklerini yeteri kadar geliştiremediği için kendinden gençlere karşı girdiği kompleksi görüyorum. Coğrafya kaderdir deyip insanların potansiyelini limitlemeyin artık! Bilgili biri ama bilge değil. Bilgelik kaderdir, herkeste olmaz.” açıklamasında bulunmuştu.

ALEYNA TİLKİ’DEN DUDAK UÇUKLATAN ANLAŞMA

Son olarak başarılı şarkıcı Aleyna Tilki dondurma markası ve tekstil markası ile anlaşma sağlamış. Take it or leave it şarkısı ile gündemde bomba gibi düşen Aleyna Tilki 7 milyon TL’ye anlaşma sağlamış.

GÜLŞEN’DEN BÜYÜK ANLAŞMA

Ünlü şarkıcı Gülşen ise son zamanlarda sahne şovları ve kıyafetleri ile gündeme geliyordu. Sadece mayıs ayında 24 konser verecek olan Gülşen’in eylül sonuna kadar 100’ün üzeri konseri planlandı. Yılbaşı için de anlaşma yapıp avansını alan başarılı şarkıcı yakında anlaşmış olduğu bir firmanın reklam kampanyasında da yer alacak.

Başa dön tuşu