Güncel

Ailecek Şaşkınız Filmi Konusu Nedir Oyuncuları Kimler?

Ailecek Şaşkınız Filmi nerede çekildi? Ailecek Şaşkınız ne zaman vizyona girdi? Ailecek Şaşkınız oyuncuları

Ailecek Şaşkınız Filmi Konusu Nedir Oyuncuları. Selçuk Aydemir’in yazdığı ve yönetmenlik yaptığı Ailecek Şaşkınız filmi bu akşam televizyonda yayınlanacak. 2018 yılında vizyona giren Ailecek Şaşkınız bu akşam televizyonda yayınlanacak. Kahkaha tufanı olan Ailecek Şaşkınız isimli film konusu ve oyuncu kadrosu merak ediliyor.

Başrollerinde Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in yer aldığı Ailecek Şaşkınız filmi bu akşam izleyenlerle buluşuyor. Ailecek babasının şirketinin başına geçerek CEO görevine geçen Ferhat’ın başından geçenlerinin anlatıldığı filmin konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor? Sevilen komedi filmi Ailecek Şaşkınız filminin başrolünde Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Saadet Işıl Aksoy yer alıyor. Bu akşam Show Tv’de yayınlanacak olan Ailecek Şaşkınız filmi konusu hakkında merak edilenler…

Vizyonda kaldığı sürede 4 milyon 34 bin 858 seyirci tarafından izlenen filmde 44 milyon küsur hasılat elde edildi. 2018 yılının mart ayında çekilen filmin çekim yerleri konusu ve oyuncularının kimler olduğu merak ediliyor. Ailecek Şaşkınız filmi hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Ailecek Şaşkınız filmi konusu nedir, ne anlatıyor?

AİLECEK ŞAŞKINIZ FİLMİ KONUSU

Babasının şirketinin başına geçerek CEO’luk görevini üstlenen Ferhat şımarık ve kadir kıymet bilmez biridir. Çocuksu olan Ferhat’ın sağ kolu onun çocukluk arkadaşıdır. Gökhan her zaman Ferhat’ın yanındadır. Günün birinde şirket çalışanlarına yemek servisi için bir restoranta giderler. Restorantın sahibi ile arkadaş olur. Ferhat, restoranın sahibinin kızı Elif’e aşık olur. Elif narin ve saf bir kız değildir. Kariyeri üstün hizmetlerle doludur ve sert bir karakteri vardır. Özel eğitimler almıştır. Kıvrak zekası ile Ferhat’ın hayatını değiştirecektir.

AİLECEK ŞAŞKINIZ OYUNCU KADROSU

Ahmet Kural

Saadet Işıl Aksoy

Murat Cemcir

Günay Karacaoğlu

Bihter Dinçel

Mustafa Alabora

Çağlar Ertuğrul

Cengiz Bozkurt

AİLECEK ŞAŞKINIZ NEREDE ÇEKİLDİ?

2018 yılında çekimleri Bursa’da tamamlandı. Ailecek Şaşkınız çekimleri Bursa Mudanya ilçesine bağlı Tirilye’de ve Nilüfer ilçesinde çekilmiştir. Bursa’nın farklı yerlerinde çekilen Ailecek Şaşkınız filmi oyuncu kadrosu ve senaryosu ile dikkat çekmektedir.

Başa dön tuşu