Güncel

Ahmet Çolakbayrakdar’dan 10 Kasım mesajı

Kayseri Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 85. yıl dönümü dolayısıyla yazılı bir mesaj yayınladı.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, mesajında, “Millet olarak Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ölümünün 85’inci yılında saygı ve minnetle anıyoruz.”

Cumhurbaşkanı Çolakbayrakdar, mesajında ​​şu ifadelere yer verdi: “Altı buçuk asır boyunca dünyaya hükmeden Osmanlı Devleti’nin içinde bulunduğu zor durumda, milletimizin özverisi, gayreti ve kararlılığıyla, Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde topyekün bir seferberlik yapılmıştır. Atatürk. Bu seferberlik Türk milleti için yeni bir başlangıçtı. Bu doğrultuda atalarımızdan miras aldığımız kutsal değerleri gelecek nesillerimize aktararak Güçlü ve Büyük Türkiye’yi muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkarmak için aralıksız çalışmaya devam ediyoruz. Güçlü bir Türkiye olarak; Dil, din, ırk ayrımı yapmadan mazlum coğrafyaların sesiyiz ve olmaya devam edeceğiz. Daha güzel bir Türkiye için birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhunun sonsuza kadar devam etmesini diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve kahraman yoldaşlarını, bu toprakları vatan edinen şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyoruz.”

Başa dön tuşu