Güncel

AGD Kayseri’nin ana gündemi Filistin

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Kayseri Şubesi, Kızılay iş birliğiyle Kayseri Meydanı’nda Filistin’e yönelik destek faaliyetleri düzenliyor. Perşembe ve Cuma günleri düzenlenecek etkinliklerin gelirinin tamamı Filistin’e gönderilecek.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
AGD Kayseri Şube Başkanı Yusuf Şahin, “Kayseri yardımseverliğiyle meşhur bir şehir. Biz de bu konuda vesile olmak istedik. Kızılay iş birliğiyle Kayseri merkezdeki Hunat Camii çevresinde etkinlikler düzenliyoruz. Kızılay yetkililerine ve çalışanlarına teşekkür ederiz. Bu organizasyon için ellerinden geleni yaptılar. Bu etkinliklerden elde edilen gelir Filistin’e gönderilecek. Kamuoyunun da bildiği gibi İsrail zulmünü her geçen gün artırıyor. Elektriği, interneti, iletişimi keserken su kaynaklarını da bombaladılar.

Sağlıklı suya ulaşmak bile oldukça zordur. Yardım merkezlerini, hatta hastaneleri bile yok edecek şekilde hareket ediyorlar. Bu süreçte Filistin için her alanda elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Sürekli çalışma içerisindeyiz. Bugün hayır faaliyetlerimizi yürüten değerli üyelerimiz ve gönüllülerimizle bir aradayız. Katkıda bulunan herkese teşekkür ederiz. Kayseri bir oldu. Filistin, Kayseri’de gündem ve manşetlerde. “Ne yapıyorsak Allah rızası için yapmaya ve o yönde çaba harcamaya devam edeceğiz.” Bir açıklama yaptı.

Başa dön tuşu