Güncel

Afara 22 Nisan konukları kimler Afara hangi gün saat kaçta yayınlanıyor?

Afara 22 Nisan konukları! Afara hangi gün saat kaçta? Kanal D ekranlarının yeni programı Afara programı konukları ve içeriği merak ediliyor.

Afara 22 Nisan konukları! Afara hangi gün saat kaçta? Kanal D ekranlarının yeni programı Afara programı konukları ve içeriği merak ediliyor. Ünlü oyuncu Uğur Aslan’ın sunumuyla ekrana gelen Afara programı Kanal D’nin yeni programları arasında yer aldı. Merakla beklenen eğlence programı fragmanı ile izleyicilerin ilgi odağı olmuştu.

Canlı olarak ekrana gelen ve birbirinden ünlü isimlerin konuk olduğu program yayınlanan ilk bölümüyle çok sevildi. Peki Afara’nın 22 Nisan konukları kimler? Afara programının konukları hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Kanal D ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Yargı’nın Eren komiseri oyuncu Uğur Aslan’ın muhteşem sunumuyla ekrana gelen eğlence programının bu haftaki konukları da merak konusu oldu. Yeni programın yeni konukları kimler araştırılmaya başlandı. Peki, Afara 22 Nisan 2022 konukları kimler? Afara yeni bölüm ne zaman, saat kaçta? İşte tüm merak edilen detaylar…

AFARA 22 NİSAN KONUKLARI KİMLER?

Başarılı oyuncu Uğur Aslan’ın efsane sunumuyla ekrana gelen Afara’nın ikinci bölüm konukları bir hayli merak ediliyor. Geçtiğimiz hafta ilk bölümüyle ekrana gelen ve canlı yayınıyla herkesi ekrana kilitlemeyi başaran programın bu haftaki konukları araştırılmaya devam ediliyor. Kanal D ekranlarının yeni eğlence programı Afara izleyicilerin ilgi odağı olmuştu. Yeni bölümde de aynı performansı izlemek isteyen izleyiciler hangi konukların geleceğini büyük bir merakla araştırmaya başladılar. Canlı yayınla evlerinize konuk olan Afara’nın 22 Nisan 2022 Cuma akşamı ekrana gelecek olan yeni bölüm konukları Esra Erol, Toygar Işıklı ve Barış Falay olacak.

Başarılı şarkıcı ve müzisyen Toygar Işıklı, sunucu Esra Erol ve usta oyuncu Barış Falay’ın konuk olacağı Afara şimdiden büyük bir merakla bekleniyor. Yeni bölümü için izleyiciler heyecanla bekliyorlar.

AFARA HANGİ GÜN YAYINLANIYOR?

Eğlence programı Afara Uğur Aslan’ın sunumu ile her cuma saat 00.15’de izleyici ile buluşacak. Afara geçtiğimiz hafta konukları arasında Tolgahan Sayışman, Yasemin Sakallıoğlu ve Haluk Levent yer almıştı. Bu bölüm Twitter’da da gündemi yakalamayı başarmıştı. Uğur Aslan her hafta müzik ve sanat dünyasından farklı isimleri programında ağırlayacak.

Başa dön tuşu