Güncel

Survivor All Star 2022’de Diskalifiye Şoku! Acun Ilıcalı Duyurdu 2 Yarışmacı Birden Elendi

Survivor’da bu akşam Merve Aydın ile Perviz Abdullayev yaşadıkları sakatlıklardan dolayı yarışmadan diskalifiye olarak elendi. Acun Ilıcalı, sağlık nedeniyle diskalifiyelerin yaşanmasından dolayı bu hafta 3 eleme adayı çıkacağını açıkladı.

Survivor Merve elendi mi, neden diskalifiye oldu? Survivor Perviz diskalifiye mi oldu Survivor’dan elendi mi? soruları merakla araştırılıyor. İşte Acun Ilıcalı, son konseyde Survivor Merve ile Survivor Perviz hakkında son dakika açıklaması yaptı.

Survivor 2022 All Star’da Merve Aydın ve Parviz Abdullayev şoku yaşandı. Dokunulmazlık oyunu sırasında parkurda sakatlanan Merve Aydın “Aşilim koptu” diye bağırdı ve acı içinde yerde kaldı. Survivor doktoru Serhad Ömercikoğlu’nun müdahale ettiği Merve hastaneye kaldırıldı. Acun Ilıcalı ise Merve ve geçtiğimiz gün sakatlanan Parviz ile ilgili kötü haberleri konseyde açıkladı. Ilıcalı, Merve Aydın ve Parviz’in sakatlıkları nedeniyle Survivor hayatlarının bittiğini duyurdu.

MERVE AYDIN HASTANEYE KALDIRILDI

Aşil tendonunun koptuğu söyleyen ve gözyaşları içinde acıyla kendisine yere bırakan Merve’nin haykırışları herkesi gözyaşlarına boğdu. Survivor doktoru Serhad Ömercikoğlu’nun müdahale ettiği Merve, ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Survivor doktoru Serhad Ömercikoğlu’nun müdahale ettiği Merve, ambulansla hastaneye kaldırıldı.

SURVİVOR MERVE DİSKALİFİYE Mİ OLDU, NEDEN

Merve Aydın hakkındaki gelişmeyi ise Acun Ilıcalı ada konseyinde açıkladı. Merve’nin ciddi bir sakatlık yaşadığını belirten Ilıcalı şu ifadeleri kullandı:

“Kendisiyle uzun bir süre görüştüm ve çok talihsiz bir olay yaşandı. Sakatlık belasının Survivor’da bazen yarışmacılara ne kadar darbeler vurabileceğini gösteren bir olay. Merve’ye bir ağabeyi olarak ona bazı tavsiyelerde bulundum. Gözyaşlarıyla başlayan bir konuşmanın sonunda Merve’yi bıraktığım nokta iyi bir nokta. Ancak Merve’nin yaşadığı ağır bir sakatlık. Canımızdan ve sağlığımızdan daha önemlisi yok. Ortopedik sakatlıklar bir süre sonra geçiyor ve normal hayatına devam ediyor. Sevgili Merve’nin Survivor macerası sona erdi. Bir mucize bekliyorduk ama olmadı. Yapılan kontrollerde devam etme şansı olmadığı net olarak gözüküyor”

Ilıcalı’nın bu açıklamasının ardından yarışmacılar büyük üzüntü yaşadı.

SURVİVOR PARVİZ DİSKALİFİYE Mİ OLDU, NEDEN?

Öte yandan Acun Ilıcalı Parviz’le ilgili de kötü haberi duyurdu. Ilıcalı, “Parviz’in yarışmaya devam edemeyeceğini söyledi. Biz bu sabah bunun şokunu yaşarken Merve olayıyla sarsıldık. Aldığımız kesin bilgiye göre Parviz Survivor All Star’a devam edemeyecek” dedi.

Başa dön tuşu