Magazin

3,5 aylık hamile Fahriye Evcen’den üzücü haber

Oyunculuğunun yanında güzelliğiyle de gönülleri fetheden Fahriye Evcen ailesiyle birlikte çıktığı Bodrum tatilinde oğlu Karan ile yaşadığı olayla çok sinirlenen Fahriye Evcen oğlu ile birlikte Covid-19’a yakalandı.

En son Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde rol alan, başarılı performansının yanında güzelliğiyle de sevenlerini kendine hayran bırakan Fahriye Evcen, kendisi gibi başarılı ve bir o kadar yakışıklı meslektaşı Burak Özçivit ile hayatlarını birleştirmişti. Herkese örnek olabilecek bir evliliği oğulları Karan ile taçlandırırken 2. Çocuklarının haberini alan aile Bodrum tatilinde Fahriye Evcen ve oğulları Karan’ın Covid-19 testlerinin pozitif çıktığı öğrenildi. Burak Özçivit’in de teste gideceği öğrenildi.

TEKNE TATİLİ YARIDA KALDI

Fahriye Evcen virgülü eşi Burak Özçivit ve oğlu Karan ile birlikte bir süredir mavi turdaydı. Bodrum açıklarında teknede tatil yapan ünlü çift Geçtiğimiz günlerde kavga iddiaları ile de gündeme gelmişti. İddiaya göre ailece gittikleri bir mekanda bir müşterinin Karan’a bağırması sonucunda sinirlenen Fahriye Evcen sert tepki göstermiş ve sonrasında ise aile mekanı terk etmişti.

SAĞLIK DURUMLARI İYİ

Üç buçuk aylık hamile olduğu bilinen ve bebek bekleyen Fahriye Evcen’in koronavirüse yakalanması hayranlarını da bir halde endişelendirdi. Ancak ünlü oyuncu yaptığı açıklamada sağlık durumlarının iyi olduğunu duyurdu. Hem Karan hem de Fahriye Evcen koronavirüsü hafif atlatıyor.

Başa dön tuşu