AVRUPA TEKVANDO ŞAMPİYONU SORGUN’DAN

Ekleyen admin on Ağu 31st, 2021 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

Sorgunlu hemşehrimiz Enbiya Taha Biçer, Estonya’nın başkenti Tallinn’de düzenlenen Avrupa şampiyonasında birinci olarak, ay yıldızlı bayrağımızı yükseklerde dalgalandırdı.

Enbiya Taha Biçer daha önce Lübnan Beyrut’da düzenlenen 2021 Open Taekwondo şampiyonasında Ümitler Türkiye Tekvando Şampiyonasında birinci olmuştu.

Aldığı altın madalya ile Türkiye ve Sorgun’un gururu olarak Ay Yıldızlı bayrağımızı göklere taşıyan Enbiya Taha Biçer, 24- 27 Ağustos 2021 tarihleri arasında Estonya’nın başkenti Tallinn’de düzenlenen ümitler 87 kiloda dövüşerek Avrupa şampiyonu oldu.

Genç tekvandocunun babası Ahmet Biçer “Ay Yıldızlı bayrağımızı göklere taşıyan koca yürekli canım oğlum Enbiya Taha Biçer Avrupa şampiyonu olarak bizleri ve ülkemizi gururlandırmıştır. Bu süreçte bize destek olan, olmaya çalışan ve olamayan herkesten Allah razı olsun. Ailece oğlumuzla gurur duyuyoruz” dedi.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu