Komşusunun evini soydu

Ekleyen admin on Ağu 31st, 2021 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

Yozgat’ta meydana gelen iki ayrı hırsızlık olayının faili olduğu ileri sürülen şahıs yakalandı.

Edinilen bilgilere göre, Yozgat Merkez Erdoğan Akdağ Mahallesi’nde aynı sitede 3 ayrı ikamette 19 Ağustos 2021 tarihinde hırsızlık olayı yaşandı.

Müştekilere ait toplam 60 bin lira değerinde ziynet eşyasının çalındığı belirlendi.

Hırsızlık olaylarının aydınlatılması amacıyla başlatılan çalışma kapsamında, Yozgat İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri harekete geçti, yapılan araştırmalar sonucunda hırsızlık olaylarında olağan dışı durum olduğu tespit edildi, ikametinde de hırsızlık olan 23 yaşındaki müşteki üzerinde yoğunlaştırılarak, soruşturma sürdürüldü.

Yozgat Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde yapılan çalışmalar neticesinde şahsın önce aynı kattaki komşusunun evine girerek hırsızlık yaptığı, sonrasında da başka bir komşusunun evine girdiği, kendi ikametinde de hırsızlık gerçekleştiği süsü verdiği tespit edildi.

Şahıs, Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerince yakalanarak gözaltına alındı, ikametlerde çaldığı ziynet eşyaları ele geçirilerek sahiplerine teslim edildi. Şahıs, çıkarıldığı adli makamlarca tutuklanarak ceza infaz kurumuna teslim edildi. (HABER MERKEZİ)

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu