Milletvekili Keven’den Sorgun Belediyespor Voleybol Takımı’na ziyaret

Ekleyen admin on Ağu 31st, 2021 kategori : Genel, Spor. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

CHP Yozgat Milletvekili Ali Keven, AXA Sigorta Efeler Ligi takımlarından Yozgat temsilcisi Sorgun Belediyespor Voleybol Takımı’nı ziyaret etti.

CHP Yozgat Merkez İlçe Başkanı Mehmet Ali Erbaş, Sorgun İlçe Başkanı Süleyman Ünalmış ile birlikte Sorgun Kapalı Spor Salonu’nda yapılan antrenmanı ziyaret eden Keven, burada Sorgun Belediyespor Kulübü Başkanı Ergin Gül’den takım hakkında bilgiler aldı.

Teknik kadro ve oyuncularla tanışan ve oyunculara hitaben bir konuşma yapan Keven, kendisinin de eski bir sporcu ve hakem olduğunu, Sorgun Belediyespor’un Türkiye’nin en üst liginde oynamasından gurur duyduğunu söyledi.

Sorgun Belediyespor’un AXA Sigorta Efeler Ligi’nde Yozgat’ı en iyi şekilde temsil ettiğini ifade eden Keven “Zamanında futbol, basketbol, voleybol oynamış biri olarak, Bundan böyle zamanım uygun olursa Sorgun Belediyespor’un maçlarını izlemeye çalışacağım. Bu yıl ligde üçüncü yılınız. Sanıyorum geçmiş senelere oranla daha da büyük tecrübe kazandınız. Bu yıl geçen yıllara oranla daha başarılı olacağınıza inanıyorum. Ben şimdiden hepinize başarılar dilerken sizleri Avrupa arenasında görmekten beyek bir onur duyacağımı belirtmek istiyorum” dedi.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu