Bahadın Yaşlanma Vakfı’nda resmi açılış

Ekleyen admin on Tem 27th, 2021 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

Yozgat’ın Sorgun ilçesine bağlı Bahadın beldesinde yapılan Bahadın Yaşlı Bakım Evi’nde gerçekleştirilen düzenleme çalışmalarının ardından açılışı törenle yapıldı.

İmece kültürünün, birliktelik ve dayanışmanın her daim olduğu Bahadın Beldesinde, geçmişte olduğu gibi günümüzde de en güzel örneklerinden biri olan Bahadın Yaşlanma Vakfı Yaşlı Bakım Merkezi çevre düzenleme ve yeni tesislerinin açılışı törenle yapıldı.

CHP Yozgat Milletvekili Ali Keven, Sorgun Belediye Başkanı M. Erkut Ekinci ve çok sayıda davetlinin iştirak ettiğini açılış töreni büyük ilgi gördü.

Bahadın Belediye Başkanı Yurtsever Bozdemir, ‘’Bu vakıf bütün Bahadınlılarındır. Korumak, destek vermek, geliştirmek, eleştirmek, fikir sunmak ve tüm dünyaya vakfımızı tanıtmak hepimizin ortak paydası olmalıdır. Unutmayalım ki bir gün hepimiz yaşlanacağız, yaşlılarına sahip çıkan toplumlar her zaman örnek olmuşlardır. Bu vesileyle emeği geçen herkese teşekkür ederim’’ dedi.

Bahadın Belediyesi, Hollanda Hümanita Bakım Evleri, Bahadın Yaşlanma Derneği ve Bahadınlılar Derneği desteğiyle yaptırılan Bahadın Yaşlı Bakım Evi daha önce açılmıştı.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu