Ekinci incelemelerde bulundu

Ekleyen admin on Nis 6th, 2021 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu girise bir yanit veya trackback birakabilirsin

Spread the love

Sorgun İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Ekinci, Şube Müdürü Coşkun Bölükbaşı ile birlikte Osman Çavuş Mesleki ve Teknik Anadolu lisesini ziyaret ederek, okulun yerleşmesi, eğitim öğretim durumu hakkında bilgi aldı.

Okul Müdür Vekili Adem Yücel, binanın yeni olması nedeniyle bazı eksiklerinin bulunduğunu, Atölyelerin taşınması, ekipmanların yerleştirilmesi konularında eksikliklerinin olduğunu, bunun bir süreç içerisinde çözüleceğini bildirdi.

Pandemi döneminin çalışmaları olumsuz etkilediğine vurgu yapan Yücel, ‘’Okulumuzu bu yıl 150 öğrenci tercih etti. Toplam öğrenci sayımız 330’a yükseldi. Yeni binamız ve imkânlarımız hem öğrenci kalitemizi hem de sayısını daha da artıracaktır. Tüm öğretmen arkadaşlarla bunun gayreti içerisin özverili ve bir ekip ruhuyla çalışıyoruz. Branş öğretmenlerimizin gayret ve yeterlilikleri en büyük sermayemiz. Yeni binamızda eksikliğini duyduğumuz çoğu şeyleri kendi imkân ve öz kaynaklarımızla çözmeye gayreti içerisindeyiz. Bu konuda ilgili amirlerimiz ve Sorgun halkından okulumuzu sahiplenmeleri öğrencilerini bir meslek edinmek üzere okulumuza yönlendirerek katkı sağlamalarını bekliyoruz’’ dedi.

Sorgun İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Ekinci de, ‘’Gerek bakanlığımız imkânlarını gerek hazırlanacak projelerle ORAN, KOOP ve Ulusal Ajans’ın imkânlarından yararlanarak okulumuzu daha geniş imkânlara kavuşturmak temel hedefimiz olacaktır. Okulumuzun eğitim kadrosu bu amaçları gerçekleştirebilecek yeterliliktedir. El birliğiyle çalışacağız, kazanan Sorgun ve çocuklarımız olacaktır’’ diye konuştu.

 

Yorum Yaz

*

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu