NE OLDU ?

Ekleyen admin on Mar 30th, 2021 kategori : Haydar Ahi. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

-Hani Cuma günü Kabataş görüntüleri yayınlanacaktı ne oldu?

- Hani Man Adaları  dekontları gerçek çıkınca istifa edilecekti ne oldu?

-Hani partili Cumhurbaşkanı sistemine geçilir geçilmez piyasaya 30 milyar dolar pompalanacaktı ne oldu?

-Hani Afrin ve Münbiç bizim olacaktı ne oldu?

-Hani şimdi medet umduğun kafatasçı ve Fatiha bile bilmeyen bir zürriyetsizdi ne oldu?

-Hani Kandil’de taş üstünde taş baş üstünde baş kalmayacaktı ne oldu?

-„Hani“ IMF bizden 5 milyar dolar borç istiyor” derken, dolar 8 liraya, Euro 10 liraya faiz yüzde 19 a  çıktı ne oldu?

-Hani partili Cumhurbaşkanı sistemine geçer geçmez, uğruna para bastırdığınız, doğum gününü resmi olarak kutladığınız, uğruna canlı yayınlarda ağladığınız, ne istediler de vermedik dediğiniz,  Pensilvaya‘da ki terörist ve Almanya’da ki fetö firarileri ( heykelini dikmek istedikleri savcılar) Türkiye’ye getirilecekti ne oldu?

-Hani PKK’lı üst düzey teröristler hakkında her an bir süpriz haber alacaktık ne oldu?

-Hani İmam Hatiplerden terörist çıkmazdı, 15 Temmuz‘‘un tertipleyicileri İmam Hatip mezunu çıktı ne oldu?

-Hani „ Bedelli askerlik  çıkarsa şehit ailelerinin yüzüne nasıl bakarız” diyordunuz ne oldu?

-Hani elektriğe, doğalgaza zam yoktu, yüzde 49 zam yaptınız ne oldu?

- Hani herşey liyakata göre olacaktı, sahte diplomalılar banka üst düzey  yöneticisi oldu  ne oldu?

-Hani 2011 yılında yerli yolcu uçağı havada , 2007 yılında elektrikli traktör tarlada,  2021 yılında yerli araba yollarda olacaktı ne oldu?

-Hani iki dünya bir araya gelse Amerikalı papazı ve Alman ajanı bizden kimse alamazdı ne oldu?

- Hani 31 Mart seçimlerinde hırsızlık görüntüleri elinizdeydi ne oldu?

-Hani milyarlarca metreküp doğalgaz çıkmıştı ne oldu?

- Hani memleketin her yerinden petrol ve altın fışkırıyordu ne oldu?

Yazacak o kadar çok şey var ki ama utanacak insan yok!!!

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu