Isınma sorununa çözüm arayışı

Ekleyen admin on Şub 23rd, 2021 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

Gazetemizin 18 Şubat tarihli sayısında dile getirilen “Beğendik ısınmıyor” başlıklı haberi üzerine harekete geçen Sorgun Belediye Başkanı Mustafa Erkut Ekinci, Beğendik Kooperatifi konutlarında ikamet eden vatandaşları ziyaret ederek, jeotermal ısıtmada yaşadıkları sorunları dinledi.

Ekinci, Beğendik Kooperatifi sakinlerinin yeterli ısınamadığı yönündeki iddialar üzerine ısı merkezini ziyaret etti, denetimlerde bulundu. Basılan suyun 58 derece olduğunu gözlemleyen Ekinci, kuyulardaki suyun kuraklık nedeniyle azaldığını, bununla ilgili olarak Özel İdarenin bir re enjeksiyon kuyusu ile kullanılan suyu tekrar kaynağa basma çalışmalarının devam ettiğini söyledi. Ekinci, ‘’Önümüzdeki süreçte yaşayacağımız kurak günlerle ilgili tedbir almak için gece gündüz çalışmaktayız’’ dedi,

Başkan Ekinci, Beğendik Kooperatifi konutlarında ikamet edenlerin yaşadıkları yetersiz ısınma şikayetlerini de inceledi. Beğendik Konutlarına konuk olan ve konut sakinleriyle bir araya gelen Başkan Ekinci, vatandaşların tepkilerinin yerinde olduğunu, son ay 400 lira aidatın alınmaması yönünde karar alacaklarını açıkladı.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu