İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü promosyon ihalesi yapıldı

Ekleyen admin on Şub 23rd, 2021 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

YOZGAT – Sorgun İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanlarına ait yapılan “Banka Promosyon İhalesi” sonuçlandı.

Sorgun Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulunda yapılan ihale sonucunda; en yüksek teklif 4 bin 323 lira ile Halk Bankası tarafından verildi.

Sorgun İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kaya, promosyon anlaşmasının söz konusu banka ile yapılacağını belirterek “İhaleye Halk Bankası, Yapı Kredi Bankası, Akbank, Vakıfbank, İş Bankası ve Ziraat Bankası yetkilileri katıldı. En yüksek teklif 4 bin 323 lira ile Halk Bankası tarafından verildi ve ihale Halk Bankası’nda kaldı. Sorgun İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanlarına verilecek olan promosyon ücreti 2021- 2024 yıllarını kapsayacak ve 15 Mart 2021 tarihinde alınacak olan ilk maaş sonrasında, tek seferde ve peşin olarak, on gün içerisinde ödenecektir” dedi.

Kaya, promosyon ihalesini kazanan Halk Bankasını tebrik ettiğini, ihaleye katılarak rekabet ortamına katkı sağlayan diğer banka yetkililerine de teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu