Sorgun’a Millet Bahçesi ve OSB müjdesi

Ekleyen admin on Şub 23rd, 2021 kategori : Genel, Manşet. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

YOZGAT  - Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’dan Sorgun’a Millet Bahçesi ve Organize Sanayi Bölgesi müjdesi geldi.

AK Parti Sorgun İlçe Başkanı Mesut Kılıç, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ı makamında ziyaret ederek Sorgun’a yapılması planlanan devlet yatırımları hakkında bilgi aldı.

Kılıç, Ankara dönüşü gazetecilere yaptığı açıklamada,  AK Parti hükümetinin devlet yatırımlarının Sorgun’a devam etmesi konusunda kendilerinden destek istediğini belirterek “Sayın Cumhurbaşkanı Yardımcımız Fuat Oktay, Sorgun’a iki müjdeli haber verdi. Bunlardan bir tanesi sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın müjdelediği Millet Bahçesi projesi, bir diğeri ise Bozok Organize Sanayi Bölgesi.

Sayın Oktay Millet Bahçesi projesinin Mayıs ayında ihalesinin yapılacağını belirtirken, gerek ekonomi, gerekse istihdam yönünden ilçemize önemli katkılar sağlayacak olan Bozok Organize Sanayi Bölgesi’nin altyapı inşaatına da en kısa sürede başlanıp, bitirileceği bilgisini verdi” dedi.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu