Sorgun Belediyespor’da Palavar sezonu kapattı

Ekleyen admin on Şub 23rd, 2021 kategori : Genel, Spor. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

YOZGAT – AXA Sigorta Efeler Ligi takımlarından Sorgun Belediyespor’da bir yandan  sakatlık, bir yandan da Bursa Büyükşehir Belediyespor yenilgisinin  şoku yaşanıyor.

Ligin bitimine 2 hafta kala başarılı orta oyuncu Murat Palavar’ın antrenmanda sakatlanması takımda şok etkisi yarattı.

Sorgun Belediyespor Kulübü Başkanı Ergin Gül gazetemiz muhabirine yaptığı açıklamada, sezon başından bu yana başarılı bir performans ortaya koyan Palavar’ın sakatlanması ve takımındaki yerini alamamasının, kendilerini olumsuz etkilediğini belirtti.

Gül, Murat Palavar’ın sezonu kapattığını ifade ederek “Oyuncumuz son antrenmanda, sol diz ön çapraz bağlarından istenmeyen bir sakatlık yaşadı.  Kendisini Ankara’ya gönderdik, Yapılan kontrollerinin ardından başarılı bir ameliyat geçirdi ancak sezonu kapattı. Biz kendisine geçmiş olsun diyor acil şifalar diliyoruz” dedi.

Ligin bitimine sadece iki hafta kaldığını ve oynayacakları son iki maça Palavar’dan yoksun çıkacaklarını ifade eden Gül, “Her ne şartta olursa olsun Arhavi ve Altekma maçlarını kazanıp ligi galibiyetle bitirmek istiyoruz. Murat Palavar’ın yerine oynayacak arkadaşlarımız onun yokluğunu aratmayacaktır” diye konuştu.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu