Vali Polat OSB’yi gezdi

Ekleyen admin on Şub 17th, 2021 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

Yozgat Valisi Ziya Polat, Organize Sanayi Bölgesi’nde Yozgat’ta solunum cihazı üretimi yapan Nortech firması ve en fazla çorap ihracatı yapan Eren Çorap tesislerini ziyaret edip, çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Yozgat Valisi Ziya Polat, Organize Sanayi Bölgesi’nde incelemelerde bulundu, bazı tesisleri ziyaret ederek, çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Polat, OSB’de 200 kişiyi istihdam eden, günlük 42 bin adet çorap üreten ve yüzde 85 ihracat yapan Eren Çorap Fabrikası ile solunum cihazı, sinyalizasyon sistemleri, elektromekanik sistemler üretimi yapan NorthTech firmasını ziyaret ederek yetkililerinden bilgiler aldı.

Yozgat’ta geçtiğimiz yıl içerisinde açılışını yaptığı tesiste solunum cihazı üretimi yapan Nortech firması, tıbbi cihaz üretiminin yanında elektro medikal ve elektromekanik alanında da faaliyet gösteriyor.

Vali Polat, tesiste üretimi yapılan Tıbbi Cihazlar, Robotik Cihazlar, Karayolları, demiryolları, havalimanı, tüneller gibi ileri teknoloji ve mühendislik sektörlerinde, geniş ürün portföyüyle global, rekabetçi ve kreatif çözümler üreten Northtech firmasının ürünleri hakkında bilgi aldı.

Polat, Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren Eren Çorap tesislerini de ziyaret edip bilgi aldı. Türkiye genelinde en fazla ihracat yapan firmalar arasında yer alan Eren Çorap tesisini gezen Vali Polat, Fabrikanın Genel Müdürü Eyyüp Çam’dan çalışmaları hakkında bilgi aldı.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu