Sorgun Belediyespor Bursa Büyükşehir Belediyespor maçına hazır

Ekleyen admin on Şub 17th, 2021 kategori : Genel, Spor. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

YOZGAT – AXA Sigorta Efeler Ligi takımlarından Yozgat temsilcisi Sorgun Belediyespor, bugün evinde oynayacağı Bursa Büyükşehir Belediyespor karşılaşmasının hazırlıklarını tamamladı.

Sorgun Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen son antrenman, voleybolcuların ısınma hareketleriyle başladı. Bireysel top çalışmaları, geriden oyun kurma, servis atma, smaç ve blok çalışmalarıyla devam eden antrenman, 6 ya 6 maç ile sona erdi.

Antrenman sonrası gazetemiz muhabirine açıklamalarda bulunan Sorgun Belediyespor Başantrenörü Bahadır Aksoy, ligde son üç haftaya girildiğini, bu haftalardaki alacakları puanlarla 8’inci sıraya yükselebileceklerini belirtti.

Aksoy, sezon başında belirledikleri hedeflerde sapma olmadığını, 8’inci sıra için mücadele eden takımların arasında bir yada iki galibiyet fark bulunduğunu ifade etti.

Ligde zor şartlar altında da başarıl bir sezon geçirdiklerini söyleyerek “AXA Sigorta Efeler Ligi Avrupa’nın da sayılı liglerinden birisi. Bu ligde sizden daha büyük bütçeli takımlarla mücadele ediyorsunuz. Bu güne kadar oynadığımız maçlarda bir iki maç hariç diğerlerinde beklediğimiz puanları aldığımıza inanıyorum. Şimdi önümüzde Bursa Büyükşehir Belediyespor, Arhavi Voleybol ve Altekma maçları kaldı. Bu üç maçın üçünden de galibiyet ile ayrılacağımıza inancım tam. Bu üç maçı da alırsak çok büyük bir ihtimalle play off maçlarına katılma hakkı elde edeceğiz” dedi.

 

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu