Sorgun Belediyespor’da hedef ilk sekiz

Ekleyen admin on Oca 19th, 2021 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

Sorgun Belediye Başkanı Ergin Gül, sezon başında belirledikleri ilk 8 hedefinin devam ettiğini ve bu hedeften sadece 1 puan geride olduklarını belirtti.

Takım olarak şu anda iyi durumda olduklarını ve kendilerine kalan 9 maçtan 4 yada 5 maç kazanma hedefi koyduklarını söyledi.

Kazanacakları maçlarla ilk sekize gireceklerini kaydeden Gül “Öncelikle bu ay çok önemli 3 maç oynayacağız. Şimdi önümüzde peş peşe oynayacağımız Galatasaray HDI Sigorta, Ziraat Bankası ve Afyon Belediye Yüntaş müsabakaları var. Galatasaray ve Ziraat Bankası şampiyonluk mücadelesi veriyor, Afyon Belediye Yüntaş ise bulunduğu tehlike bölgesinden uzaklaşmak istiyor. Bunların haricinde Ziraat Bankası ve Bursa Büyükşehir Belediyespor ile evimizde, Halkbank, Solhan Spor, Altekma, Arhavi Voleybol ile deplasmanda karşılaşacağız. Sezon başında koyduğumuz ilk 8 hedefine ulaşabilmemiz için bu 9 maçtan 4 ya da 5 galibiyet alıp yolumuza devam etmek istiyoruz’’ dedi.

DANİLO’NUN SAKATLIĞI ÜZDÜ

Başkan Gül, Bursa Büyükşehir Belediyespor ile deplasmanda talihsiz bir sakatlık yaşayan Danilo’nun ayak bileğinde 3’üncü derecede yırtık tespit edildiğini ifade ederek “Bu oyuncumuz en az 4 hafta aramızda olmayacak. Tedavisi burada fizyoterapistimiz tarafından yapılıyor. Dileğimiz en kısa zamanda iyileşerek en azından sezonun son maçlarına yetişmesidir” diye konuştu.

TAKIM TOPLANDI

Sorgun Belediyespor Kulübü Başkanı Gül, Bursa Büyükşehir Belediyespor maçı sonrası oyunculara 4 gün izin verildiğini ve oyuncuların Perşembe günü bir araya gelerek Galatasaray maçı hazırlıklarına başladıklarını sözlerine ekledi.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu