10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlamaları

Ekleyen admin on Oca 13th, 2021 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

Yeniden Refah Paritisi Sorgun İlçe Başkanı Hasan Çelik ile MHP Sorgun İlçe Başkan Yardımcısı Tahir Demirel Sorgun Medya’yı ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.

İlçede 4 gazetenin birleşerek gerçekleştirilen oluşumla herkese örnek olduğunu ifade eden Başkan Çelik, basının milletimizin hızlı ve sağlıklı bilgi almasına vesile olan, tarafsız yayıncılık anlayışı ile demokrasilerin vazgeçilmez bir unsuru olduğuna dikkat çekti.

Milletin sesi, vicdanı olan, 7 gün 24 saat vatandaşların doğru bilgiye ulaşması için mesai kavramı gözetmeden her koşullarda çalışan tüm gazetecilerimizin gününü kutladığını ifade eden Çelik “Sorgun Medya milli birlik ve beraberliğin sağlanmasında, hak ve özgürlüklerin korunmasında önemli bir yapı taşı olarak görev yapmaktadır.Kamuoyunu aydınlatma hususunda hayati bir görevi yerine getiren basın mensuplarımız; her an, her yerde ve büyük bir özveri ile çalışmaktadır” dedi.

Gazetecilerin önemli bir rol üstlendiğini vurgulayan Çelik, “Vatandaşları hızlı ve sağlıklı haberleri iletmek için her türlü zor koşulun üstesinden gelen gazeteciler, toplumsal bilinci artırarak güçlendirmeyi hedeflemektedir. Basın meslek ilkeleri çerçevesinde doğru, dürüst ve tarafsız bir şekilde objektif olarak bilgilendiren gazeteciler, toplumsal yaşamın vazgeçilmez unsurları arasına girmiştir. Bizler mesai arkadaşı olarak gördüğümüz gazeteci ve basın mensuplarının her zaman yanındayız. Bu vesileyle ilçemizde görev yapan Sorgun Medya çalışanlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutluyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Nedeniyle Şehit Aileleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Özdemir Kılınç ve üyeleri, İYİ Parti İlçe Başkanı Fatih Sungur ve yöneticilerden Mehmet Kabay’da Sorgun Medya Gazetesi’ni ziyaret ederek çalışanların gününü kutladı.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu