Yerel basın mensuplarından Kılıç’a ziyaret

Ekleyen admin on Oca 13th, 2021 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu girise bir yanit veya trackback birakabilirsin

Spread the love

Sorgun’da yayın yapan yerel basın mensupları Adalet ve Kalkınma Partisi Sorgun İlçe Başkanı Mesut Kılıç’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette konuşan Başkan Kılıç, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın partisinde bu göreve layık olmak bizim için büyük bir gururdur. Partimizin oyunu artırmak, Sorgun’a bir şeyler kazandırmanın çabası içerisinde olacağımızı sizlerin aracılığıyla bir kez daha Sorgun halkı ile paylaşmak istiyorum.” dedi.

Göreve geldikten sonra zaten Sorgun’da yaşayan bir vatandaş olarak, ilçenin sorunlarına vakıf olduğunu belirten Kılıç, “Sorgun’un sorunlarını biliyoruz. Eksiklerini, yapılacak olanları sürekli takip halinde olacağız. Millet Bahçesi, Hükümet Konağı, hastanemizdeki doktor eksikliği gibi konularda bir dosya hazırladık. Bu dosyayı gerekli yerlere sunarak, ilçemize  gece gündüz demeden çalışıp, yönetim kurulumuzla üyelerimizle arkamızda hoş bir seda bırakmak için uğraşacağız.”diye konuştu.

Ziyarette Sorgun Postası Gazetesi Sahibi Şahin Özmen, Selam Gazetesi Sahibi Durali Doğan,Gerçek Haber Sahibi Halit Yılmaz ve Sıla Haber Gazetesi sahibi Rasim Doğan, Başkan Kılıç’la Sorgun özelinde sohbet etti.

 

 

Yorum Yaz

*

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu