Bahadın Yaşlanma Vakfı’ndan Başkan Ekinci’ye teşekkür ziyareti

Ekleyen admin on Oca 13th, 2021 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu girise bir yanit veya trackback birakabilirsin

Spread the love

Bahadın Yaşlanma Vakfı Müdürü Dilaver Özcan, Belediye Başkanımız Mustafa Erkut Ekinci’ye ziyarette bulundular.

Vakıf Başkanı Özcan, Belediye Başkanı Ekinci’nin, her konuda kendilerine destek verdiğini, bu nedenle de bu ziyareti gerçekleştirdiklerini söyledi.

Özcan, Bahadın Yaşlanma Vakfı’nın bölgede tek olduğunu, sadece Bahadınlı yaşlılara değil kendilerine başvuran ve durumu uygun görülen tüm yaşlılara hizmet verdiğini belirtti.

Yeni kurulan bir vakıf olduğu için bazı eksiklikler yaşadıklarını dile getiren Özcan “Bu eksikliklerimizi gerek çevre belediyeler, gerekse gurbetçi vatandaşlar sayesinde gidermeye çalışıyoruz. Tabii bu arada Bahadınlı kardeşlerimiz de ellerinden gelen desteği veriyor. Sorgun Belediye Başkanımız da bizden yardımlarını esirgemiyor. Biz de kendilerine desteklerinden ötürü ziyarette bulunduk” dedi.

Ziyaret sonrası Belediye Başkanı Mustafa Erkut Ekinci’ye Bahadın Yaşlanma Vakfı tarafından,  verdiği desteklerden dolayı teşekkür plaketi verildi.

 

Yorum Yaz

*

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu