Emekli olan öğretmenlere ‘Hizmet şeref belgesi’

Ekleyen admin on Ara 1st, 2020 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

YOZGAT – Yozgat’ın Sorgun ilçesinde emekli olan 2 öğretmene ‘Hizmet şeref belgesi’ verildi.

Eğitim camiasında uzun süre hizmet veren Yavuz Selim ortaokulu Müdür Yardımcısı Matematik Öğretmeni Nazım Aşar ve Yeşilyurt ilkokulu sınıf öğretmeni Kadir Demir’e, Sorgun Kaymakamı Bahadır Güneş ve İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Coşkun Bölükbaşı tarafından ‘Hizmet şeref belgesi’ verildi.

Kaymakamlık Makamında düzenlenen törende bir açıklama yapan Kaymakam Güneş, “İlçemizde Öğretmen olarak görev yapıp emekli olan öğretmenlerimizin hizmetlerinden ve başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor bundan sonraki emeklilik hayatlarında sağlıklı ve huzurlu bir ömür diliyorum” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Coşkun Bölükbaşı da yaptığı açıklamada; “Öğretmen arkadaşlarımız yıllarca görev aşkı ile hizmet edip yılmadan, usanmadan çalıştılar.  Başarılı çalışmalarını emeklilik ile taçlandıran öğretmenlerimize bundan sonraki emeklilik yıllarında sağlık sıhhat ve huzurlu bir yaşam dileyerek, çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. (ALPASLAN DOĞAN)

 

 

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu