Sorgun Belediye:0-Fenerbahçe HDİ Sigorta:3

Ekleyen admin on Kas 24th, 2020 kategori : Genel, Spor. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

AXA Sigorta Efeler Ligi’nde Fenerbahçe HDİ Sigorta’ya 3-0 yenildik

Sorgun Belediyespor Voleybol takımı, Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımına evinde 3-0 yenildi.

AXA Sigorta Efeler Ligi’nin 16. haftasında Yozgat temsilcisi Sorgun Belediyespor’a konuk olan Fenerbahçe, Sorgun Kapalı Spor Salonu’nda oynanan maçı 16-25, 17-25, 18-25’lik setlerle 3-0 kazanarak, 14. galibiyetini aldı ve liderliğini sürdürdü.

Sorgun Belediyespor takımı maça Samet Ahmet Baltacı, Cepeda, Cirovic, Selim Demir, Pavlovic, Murat Palavar ilk altısıyla başlarken, Fenerbahçe HDI Sigorta takımı ise; Ulaş Kıyak, Graham Vigrass, Nicholas Hoag, Emre Batur, Salvador Hidalgo, Metin Toy altısı ve libero Hasan Yeşilbudak’la başladı.

Nicholas Hoag ve Metin Toy’un sayılarıyla başlayan mücadelede 3-3 eşitliğin ardından karşılıklı sayılarla teknik molaya 9-12’lik skorla Fenerbahçe üstün girdi.

Mola dönüşü hücumda etkili oynayan Fenerbahçe HDI Sigorta farkı çift hanelere çıkardığı ilk seti 16-25 kazandı.

İkinci sete de hücumda oldukça etkili başlayan Fenerbahçe HDI Sigorta, teknik molaya 6-12 önde girdi. Mola dönüşü avantajını sürdüren konuk ekip bu seti de 17-25 önde tamamladı.

Karşılıklı sayılarla başlayan üçüncü sette teknik molaya yine 8-12 önde giren taraf Fenerbahçe oldu. Mola dönüşü etkili oyununu sürdüren sarı lacivertli ekip; seti 18-25 maçı da 3-0 kazandı.

Salon: Sorgun

Hakemler: Koray Yılmazgil, Hüseyin Kamber

Sorgun Belediyespor: Samet Ahmet Baltacı, Cepeda, Cirovic, Selim Demir, Pavlovic, Murat Palavar (Yiğit Yıldız, Umut Demir, Burhan Zorluer, Rahmi Çağlar Aksoy, Kadir Gürkan Uz)

Fenerbahçe HDI Sigorta: Ulaş Kıyak, Vigrass, Hoag, Emre Batur, Hidalgo, Metin Toy (Hasan Yeşilbudak, Halil İbrahim Kurt, Ahmet Karataş)

Setler: 16-25, 17-25, 18-25

Süre: 82 (25, 27, 30)

Voleybol AXA Sigorta Efeler Ligi 16. hafta mücadelesinde Sorgun Belediyespor, evinde Fenerbahçe HDİ Sigorta’ya 3-0 yenildi.

 

 

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu