Sorgun Belediyespor’a sponsor

Ekleyen admin on Kas 3rd, 2020 kategori : Genel, Spor. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

YOZGAT – Grup Avenir isimli firma, AXA Sigorta Efeler Ligi takımlarından Sorgun Belediyespor Voleybol takımına sponsor oldu.
Sorgun Belediye Başkanı Mustafa Erkut Ekinci’nin makam odasında imzalanan sponsorluk anlaşması sonrası açıklamalarda bulunan Grup Avenir Genel Müdürü İbrahim Arık, bölgelerinden bir takımın Türkiye’nin üst düzey liginde mücadele etmesinin gurur verici olduğunu ve kendilerinin de bu takımın başarılarına katkıda bulunmak istediklerini söyledi.
Firmalarının merkezinin Fransa’da bulunduğu bilgisini veren Arık, “Firmamız Fransa ve Türkiye’de inşaat sektöründe faaliyet gösterin bir firmadır. Türkiye’de ilk yatırımlarımızı Kayseri’de gerçekleştirdik. Anadolu’ya açılım politikalarımız çerçevesinde Sorgun’da da bazı yatırımlar yapmayı planlıyoruz. Bu konuları görüşmek için geldiğimiz Sorgun’da Belediye’nin voleybol takımının Türkiye’nin en üst düzey ligi olan AXA Sigorta Efeler Ligi’nde oynadığını öğrendik. Bize sponsor olmamız teklifinde bulundular. Tesadüf bu ya, o günde lig lideri Halkbank ile maçları varmış. O maçı izledik. Çok iyi bir oyundan sonra Halkbank’a ilk yenilgisini tattıran Sorgun Belediyespor Voleybol takımına sponsor olmaya karar verdik. Bu günde burada, bu sponsorluk anlaşmasını imza altına aldık. Anlaşmasının hayırlı uğurlu olmasını, hem bizlere hem de Sorgun Belediyespor’a başarılar getirmesini diliyoruz” dedi.
Belediye Başkanı Mustafa Erkut Ekinci de, Sorgun Belediyespor Voleybol takımı olarak bölgeyi AXA Sigorta Efeler Ligi’nde temsil etmekten gurur duyduklarını, takımın başarısı için ellerinden gelen gayreti göstermeye çalıştıklarını ifade etti.

Bu yıl iyi bir takım kurduklarının, ancak yaşanılan pandemi dolayısıyla takımın iki kez karantinaya alındığını, bunun da takımın form durumunun düşmesine neden olduğunu ve talihsiz puan kayıpları yaşadıklarını dile getiren Ekinci “Karantinalar nedeniyle ligin 12’inci haftasının oynandığı ligde, biz 8 maç oynayabildik. Lig’den 4 maç, kupadan 3 maç eksiğimiz var. Takdir edersiniz üst üste maçlar oynayamadığımız ve ara verdiğimiz için form durumumuzda düşüşler yaşanıyor. Yeniden form tutmak zor oluyor. Puan cetvelindeki sıralamamız da bunu en açık bir şekilde gösteriyor. Dilerim bundan sonra böyle sıkıntılar yaşamayız. Ben yeni sponsorumuzun desteği ile daha büyük başarılara imza atacağımıza yürekten inanıyorum. Her iki tarafa da hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.
Yapılan açıklamaların ardından Sorgun Belediyespor Kulüp Başkanı Ergin Gül tarafından Grup Avenir yöneticilerine, üzerlerinde isimleri yazılı forma ve şort hediye edildi.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu