Sorgun’da okullar temiz

Ekleyen admin on Eki 28th, 2020 kategori : Genel, Manşet. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

Sorgun ilçesinde, ‘Okulum Temiz’ projesi kapsamında sertifika almaya hak kazanan okulların sertifikaları dağıtıldı.

Sorgun İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kaya, sertifika kazanan okulları ziyaret etti. Kaya, Okulum Temiz Projesi kapsamında okul idarelerine sertifikalarını teslim ettikten sonra sınıfları ziyaret edip, öğrencilerle sohbet etti, denetimlerde bulundu. Sorgun ilçesinde, Agahefendi İlkokulu, Agahefendi İmam Hatip Ortaokulu, Yunus Emre İlk ve Ortaokulu, Milli Egemenlik İlkokulu, Milli Egemenlik Ortaokulu, Ertuğrul Gazi İlk ve Ortaokulu, Feyzullah Bektaş İmam Hatip Ortaokulu, Mevlüde Ahmet Doğanay Fen Lisesi, Özcan Yıldırım İlkokulu, Kınalı Hasan Anaokulu, Şehit Yunus Emre Doğan Anaokulu sertifika aldı. Sorgun İlçe Milli Eğitim Müdürü Kaya, ‘’Okulum temiz projesi kapsamında sertifika almayı hak kazanan okullarımızın başta Okul Müdürleri idareci ve okulda görevli tüm personel arkadaşları gönülden tebrik ediyorum’’ dedi. Sertifikası Henüz takdim edilmeyen okullara da hafta içinde sertifikalarının teslim edileceği kaydedildi.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu