Kur’an kursu öğrencisine hediye verildi

Ekleyen admin on Eki 28th, 2020 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

”Evimizin Neşesi Kur’an Sesi” yarışmasında finale kalma başarısı gösteren, Sorgun Müftülüğüne bağlı Hz. Aişe Ķız Kur’an Kursu ve Mücahit Erbaş İmam-hatip Ortaokulu öğrencisi Nisanur Arslan’a, Yozgat İl Müftülüğü ve Sorgun İlçe Müftülüğü tarafından çeşitli hediyeler verildi.

Yozgat İl Müftü yardımcısı Mustafa Balcıoğlu; Sorgun ilçesinde böyle başarılı öğrenciler yetişmesine vesile olan Sorgun İlçe Müftüsü Mustafa Kayış’a teşekkür ederek kitap seti hediye etti. Yarışmada finale kalma başarısı gösteren Nisanur Arslan’a da bir adet tam altın ve çeşitli kitaplar hediye eden Balcıoğlu,  Kur’an Kursu öğrencisine ve Hocası Esra Şahan’a plaket vererek başarılarının devamını diledi.

Sorgun İlçe Müftüsü Mustafa Kayış, öğrencinin gösterdiği başarının kendilerini gururlandırdığını ifade ederek “Yarışmada finale kalma başarısı gösteren öğrencimizi, emeği geçen hocalarını ve ailesini tebrik ediyorum. Temennimiz, ilçemizde böyle başarılı öğrencilerinin sayılarının artmasıdır” dedi.Kayış daha sonra öğrenciye ve hocasına birer plaket, ayrıca Nisanur Arslan’a da çeyrek altın ve çeşitli kitaplardan oluşan hediye seti verdi.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu