Tren istasyonunun yolunu Karayolları yapacak

Ekleyen admin on Eki 20th, 2020 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

YOZGAT – Sorgun Belediye Başkanı Mustafa Erkut Ekinci, Yüksek Hızlı Tren İstasyonunu şehir merkezine bağlayan yolun Karayolları tarafından yapılacağını açıkladı.

AK Parti Sorgun İlçe Başkanı İbrahim Dıvrak, MHP Sorgun İlçe Başkanı Zafer Yusuf Kutlusoy’un kendisini ziyaretlerinde ilçeyi ilgilendiren konuların görüşüldüğünü ve baraber hareket etme kararı alındığını vurgulayan Ekinci “Yüksek Hızlı Tren İstasyonu ile şehir merkezini bağlayan yolun yapımının Karayolları tarafından yapılması kararının alınması yönünde destek veren Yozgat Milletvekili Meclis Anayasa Komisyonu Başkanı Bekir Bozdağ’a katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Ayrıca bu çalışmada belediyemizle birlikte hareket eden Ak Parti İlçe Başkanı İbrahim Dıvrak ve Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Zafer Yusuf Kutlusoy’un,  ilçemizde yapılacak olan çalışmalarda birlik beraberlik içerisinde hareket edileceğini belirtmeleri bizleri memnun etti’’ dedi.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu