Mevlüde Ahmet Doğanay Fen Lisesi yeni spor tesislerine kavuştu

Ekleyen admin on Eyl 22nd, 2020 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

YOZGAT– Sorgun Mevlüde Ahmet Doğanay Fen Lisesi bahçesine, Sorgun Belediyesi’nin katkılarıyla yaptırılan spor tesisleri, hizmete girdi.

Sorgun İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kaya, fen lisesi bahçesinde bulunan spor tesislerinin tadilat ve onarım işlerinin tamamlandığını ve öğrencilerin kullanımı için hazır hale geldiğini belirtti.

Her ne kadar şu anda okullarda öğrenci bulunmasa da bu salgının er geç biteceğini ve bir süre sonra yeniden okulların açılacağını ifade eden Kaya “Bitmeyen salgın yoktur. Bunun da sonu gelecek inşallah. Öğrencilerimiz yeniden sınıfları ve okul bahçelerini dolduracak bundan eminiz. Bu düşünceyle okulumuzun basketbol, voleybol, futboldan oluşan spor tesislerini ve oyun alanlarını, belediyemizin de katkılarıyla yeniledik. Şimdi tek eksiğimiz öğrencilerimiz. Onları heyecanla bekliyoruz. Tesislerimizin tamamlanmasıyla öğrencilerimiz daha rahat ve modern bir spor yapma olanağına kavuştu. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz” dedi.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu