Sorgun Belediyespor ilk iki maçından altı puan bekliyor

Ekleyen admin on Eyl 15th, 2020 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

AXA Sigorta Efeler Ligi’nde mücadele eden Sorgun Belediyespor, ligin üçüncü haftasında deplasmanda oynayacağı İstanbul Büyükşehir Belediyespor ve dördüncü haftasında evinde oynayacağı Spor Toto maçlarından üçer puanla ayrılmanın hesaplarını yapıyor.

Bazı oyuncularının covid-19 testlerinin pozitif çıkması nedeniyle ligde ilk iki hafta oynayacağı Fenerbahçe HDİ Sigorta ve Tokat Belediye Plevnespor maçları ertelenen Sorgun Belediyespor’da, İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçı hazırlıkları sürüyor.

Sorgun Belediyespor antrenörü Bahadır Aksoy, Covid-19 testleri pozitif çıkan oyuncuların tekrar yapılan her iki testlerinin de negatif çıkmasının ardından, hafta sonundan itibaren tam takım olarak çalışmalara başladıklarını söyledi.

Bu yıl ligde ilk sekize girmeyi hedeflediklerini belirten ve çalışmaları bu hedef doğrultusunda yaptıklarını belirten Aksoy, kaliteli bir kadroya sahip olduklarını ve uzun bir süredir çalışmalara devam ettiklerini ifade ederek “Yaptığımız bu çalışmaların meyvelerini toplama zamanı geldi. İki hafta önce covid-19 nedeniyle karantinaya alınan oyuncularımız iyileşti ve karantina süreleri bitti. Şu an tam kadro çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Aslında biz ligin ilk maçı olan Fenerbahçe maçına da çok iyi hazırlanmıştık. Ancak oyuncularımızın bu rahatsızlığı bütün planlarımızı alt üst etti. Takım olarak zor bir süreçten geçtik ama çok şükür atlattık” dedi.

Önce kupada oynayacakları üç maçın, sonra da ligde oynayacakları iki maçın ileri bir tarihe ertelendiği bilgisini veren Aksoy “Takımımız Cuma gününe kadar burada çalışmalarını sürdürecek. Cuma günü akşam saatlerinde İstanbul’a hareket edecek. Pazar günü Ümraniye Haldun Alagaş Spor Salonu’nda  İBB maçının ardından Sorgun’a dönüp Çarşamba günü oynayacağımız Spor Toto maçının hazırlıklarına başlayacağız. Amacımız bu iki maçtan da üçer puan almaktır” diye konuştu.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu