Sorgun Belediyespor’da Demirbilek dönemi

Ekleyen admin on Eyl 15th, 2020 kategori : Genel, Spor. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

2020-2021 Sezonunda Spor Toto BAL’da mücadele edecek Sorgun Belediyespor Takımının Teknik Direktörlük görevine Mehmet Demirbilek getirildi.

Geçtiğimiz sezon Sorgun Belediyespor’un Teknik Direktörlürü Mustafa Arslan’dan boşalan göreve uzun yıllar  Sorgun Belediyespor’a  hizmet ederek kaptanlığını da üstlenen Mehmet Demirbilek’in ekibinde, Murat Ersoy, Kamil Karaarslan, Göktay Şanal ve Mustafa Cebel Torun görev alacak.

Sorgun Belediyle Başkanı Erkut Ekinci’nin makam odasında gerçekleştirilen imza törenine Belediye Başkanı Erkut Ekinci, Kulüp Başkanı Ergin Gül, Futbol Şube Sorumlusu Yavuz Lale, Teknik Direktör Mehmet Demirbilek ve yardımcıları katıldı.

İmza töreninden sonra kısa bir konuşma yapan Sorgun Belediye Başkanı Mustafa Erkut Ekinci, 2020-2021 sezonunda Spor Toto BAL’da mücadele edecek futbol takımına ve teknik ekibine başarılar diledi.

Teknik Direktör Mehmet Demirbilek ise, yıllarca formasını giydiği takımın Teknik Direktör olarak göreve getirilmesinden çok memnun olduğunu belirterek “Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada kulübümün için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız” dedi.

Sorgun Belediyespor Alt Yapısına ise; Memiş Keskin, Hasan Mol ve Burak Kılınç görevlendirildi.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu