Belediyeden yaşlılara berber hizmeti

Ekleyen admin on Tem 28th, 2020 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

YOZGAT – Yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle Sorgun Belediyesi tarafından evden çıkamayan yaşlı ve engelli vatandaşlara berber hizmeti verildi.

Sorgun Belediye Başkanı Mustafa Erkut Ekinci, evden çıkma imkanı olmayan hasta, yaşlı ve engelli vatandaşların adres tespitinin yapıldığını, Kurban Bayramı öncesi ücretsiz evde berber hizmeti verildiğini belirtti.

Sadece özel günlerde değil her gün yaşlıların yanlarında olduklarını dile getiren Ekinci, ” Kurban Bayramı öncesi hasta, yaşlı ve evden çıkma imkanı olmayan büyüklerimize berber hizmeti verdik.

Sıcak yemeklerini ulaştırmaya, evlerini temizlemeye devam ediyoruz. Büyüklerimizin yaşamlarını huzurlu ve sağlıklı idame ettirmeleri için üzerimize düşeni yaparak taleplerini karşılıyorız.

Belediyeciliğin yol, su, kanal yapmaktan ibaret olmadığını göstermek, Belediyenin elinin herkese uzanmasını istiyoruz. Bu uygulamamızla yaşlılarımızın yanlarında olmayı sürdürüyoruz. Özel insanlarımızın ve yaşlılarımızın gözlerindeki mutluluğu görmek bizlere yetiyor. Kurban Bayramı öncesi ilçemizde bulunan, evden çıkmayan hasta, yaşlı ve engelli vatandaşlarımızı tespit ederek saç ve sakal tıraşları ekiplerimiz tarafından yapılıyor. Onları sadece özel günlerde değil, her gün hatırlıyor, yalnız olmadıklarını hissettiriyoruz. Bütün hemşehrilerimin Kurban Bayramını şimdiden kutluyor, iyi bayramlar diliyorum.” dedi. (OĞUZHAN SAYDAM)

 

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu