Kızılay’dan 40 öğrenciye bayram hediyesi

Ekleyen admin on Tem 28th, 2020 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

YOZGAT– Türk Kızılay Sorgun Şubesi tarafından 40 öğrenciye yaklaşan Kurban Bayramı öncesi giyecek dağıtıldı.

Sorgun Şubesi’nde yapılan dağıtımda Kaymakam Bahadır Güneş, Gülşehri Belediye Başkanı Ali Ünlü elleri ile çocuklara giyecek ve ayakkabı seçtiler.

Kaymakam Güneş, Kızılay’ın sadece doğal afetlerde değil, her zaman vatandaşların yanlarında olduğunu, bu nedenle kendilerine teşekkür ettiğini belirtti.

Türk Kızılay Sorgun Şubesi Başkanı Ali Ateşer de bu gün 40 öğrenciyi bayram öncesi sevindirmenin mutluluğunu yaşadıklarını dile getirerek “Gülşehri beldemizin, Hoşumlu, Keser, Çötelli ve Faraşlı mahallelerinde ikamet eden 40 öğrencimize ayakkabı, pantolon ve tişört dağıttık. Karınca kadarınca çocuklarımızı bayram öncesi sevindirmeye çalıştık” dedi.

Ateşer, Kurban Bayramı’na kadar 300 öğrenciye giyecek dağıtımı yapacaklarını sözlerine ekledi. (MEHTAP DOĞAN)

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu