Sorgun Belediyespor sezonu açtı

Ekleyen admin on Tem 14th, 2020 kategori : Genel, Spor. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

YOZGAT– AXA Sigorta Efeler Ligi takımlarından Sorgun Belediyespor Voleybol Takımı, pazartesi günü toplanarak, yeni sezon çalışmalarına başladı.

Sorgun Belediyespor Kulübü Başkanı Ergin Gül, Pazar günü Termal Otel’de toplanan oyuncuların bugün sağlık kontrolünden geçirileceğini, hastanede korona testi yaptırılacağını, ardından da sezonun ilk antrenmanının gerçekleştirileceğini belirtti.

Gül, bu sezon kadronun tamamının değiştirildiğini ve geçen sezondan daha iddialı bir kadro kurumaya çalıştıklarını ifade ederek “Yeni sezon öncesi ilk olarak hoca transferini çözüme kavuşturduk. Bahadır Aksoy ile devam kararı aldık. Sonrasında oyuncu transferi konusunda uzun ve yoğun bir araştırma içerisine girdik. Bir yandan genç oyuncuları transfer ederken, özellikle yabancılar konusunda daha seçici davranarak istediğimiz oyuncuları almayı başardık. Şu an 12 kişilik bir kadromuz var. İki kişilik obsiyonumuz duruyor. Onu da gerekli olan yerde kullanmayı düşünüyoruz. Ben oyuncularımıza sağlıklı, sakatlıksız ve başarıla bir sezon diliyorum. Diğer bir dileğim de koronavirüs belasından bir an önce kurtulup, maçlarımızı taraftarlarımızla birlikte dolu tribünler önünde oynamaktır” dedi.

Gül, 3’üncü yabancı ile görüşmelerin sonuçlanmak üzere olduğunu ve taraftarlara dünya çapında bir transfer yapacakları müjdesi vereceklerini sözlerine ekledi.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu