Sorgun Belediyesinden eğitime destek

Ekleyen admin on Tem 7th, 2020 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

YOZGAT – Sorgun Belediyesi Mevlüde Ahmet Doğanay Fen lisesinin çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmaları için destekte bulundu.

Sorgun Belediye Başkanı Mustafa Erkut Ekinci, eğitime ve öğrencilere ellerinden geldiği kadar destek olmaya çalıştıklarını, okullardan gelen istekleri belediyenin imkânları ölçüsünde geri çevirmemeye çalıştıklarını belirtti.

Çocukların eğitimlerinin öğretmenlerine, ders dışında zaman geçirdikleri alanların revize edilmesinin ise kendilerine düştüğünü vurgulayan Ekinci “Bu konuda tüm imkânlarımızı kullanıyoruz. Okul Müdürümüz İsa hocam ve Tarih Öğretmenimiz Ali hocamın ziyaretlerinden memnuniyet duydum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrası içinde okullarımıza desteğimiz sürecektir” dedi.

Diğer yandan Mevlüde Ahmet Doğanay Fen Lisesi  Müdürü İsa Karakoç ve Tarih Öğretmeni Ali Polat, Başkan Ekinci’yi makamında ziyaret ederek verdiği desteklerden dolayı kendisine teşekkür ettiler.

Karakoç ve Polat ziyaretlerinde Başkan Ekinci’den okulda bulunan ve kullanım için uygun olmayan basketbol ve voleybol sahası için, tadilat sözü aldılar. (MEHTAP DOĞAN)

 

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu