Kaplıcalar kavşağı sinyalizasyona kavuştu

Ekleyen admin on Tem 7th, 2020 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

YOZGAT – Yıllardır kazaların yaşandığı ve onlarca insanın hayatını kaybettiği Kaplıcalar Kavşağı, nihayet sinyalizasyona kavuştu.

Sorgun Belediye Başkanı Mustafa Erkut Ekinci, kavşağa bu güne kadar imar planı nedeni ile sinyalizasyon yapılamadığını ve imar düzenlemesi ile bu sorunun çözüme kavuşturulduğunu belirtti.
Yapılan düzenlemenin ardından kavşağa konulan sinyalizasyonun hizmete girdiğini ifade eden Ekinci “Karayolları Genel Müdürlüğü’nün istediği düzene kavuşan kavşağa, sinyalizasyon sistemi kuruldu. Kaplıcalar, Beğendik Kooperatifi ve E-88 karayolunun birleştiği bu kavşakta, araç yoğunluğundan dolayı sık sık kazalar olmaktaydı. İmar nedeni ile yıllardır çözülmeyen sorununun çözülmesinden son derece memnunum. Çalışmaların ardından düzenleme yapılan kavşakta, termal turizme atıfta bulunan bir anıt yapacağız. Sorgun her şeyin en güzeline layıktır” dedi.
Sorunun çözülmesinden vatandaşlar da son derece memnun olduklarını belirterek Başkan Ekinci’ye teşekkür ettiler. (OĞUZHAN SAYDAM)

 

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu