Sorgun Belediyesporlu voleybolculara beş yıldızlı konfor

Ekleyen admin on Haz 23rd, 2020 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

YOZGAT – Önümüzdeki sezon Yozgat’ı AXA Sigorta Efeler Ligi’nde temsil edecek olan Sorgun Belediyesporlu voleybolcuları, Sorgun Safa Termal Otel sezon boyunca ücretsiz ağırlayacak.

Sorgun Belediyespor Kulübü Başkanı Ergin Gül, yeni sezonda voleybolcuların daha rahat bir ortamda konaklamalarının sağlanması amacıyla yapılan çalışmaların olumlu sonuçlandığını belirtti.

Geçen sezon bazı voleybolcuları ve teknik ekibi aynı otelin konuk ettiğini ifade eden Gül “Geçen sezon Sorgun Belediyespor Voleybol takımının ana sponsorlarından biri olan Safa Terma Otel, bu yıl bu sponsorluğu biraz daha ileri götürerek, tüm takımın konaklama sponsorluğunu üstlendi.  Sezon boyunca burada konaklayacak olan oyuncularımızın daha rahat bir ortamda konaklamaları, bu durumla ilgili kafalarında soru işareti kalmaması için, Belediye Başkanımız Erkut Ekinci’nin otel yönetimi ile yaptığı görüşmeler olumlu netice verdi. Buna göre Efeler liginde mücadele eden Sorgun Belediyespor Voleybol takımı oyuncuları ve teknik ekibin tamamı, sezon boyu bedelsiz olarak otelde konuk edilecek. Bizde Kulüp yönetimi olarak, fedakarlıklarından dolayı otel yönetimine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu