ZORLA TUTAN YOK!

Ekleyen admin on Haz 23rd, 2020 kategori : Haydar Ahi. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

Avrupa’da yaşayan AKP’li kardeşlerim:

Diyorsunuz ki; AKP sayesinde yollar Avrupa’dan daha kaliteli oldu,

Diyorsunuz ki; AKP sayesinde devletin borcu kalmadı,

Diyorsunuz ki; AKP sayesinde hastanelerde kuyruk bitti,

Diyorsunuz ki; AKP sayesinde trafik düzeni Avrupa’ya ulaştı,

Diyorsunuz ki; AKP sayesinde eğitim sistemi Avrupa’dan ileri oldu,

Diyorsunuz ki; AKP sayesinde Avrupa’nın en büyük havaalanı yapılıyor;

Diyorsunuz ki; AKP sayesinde Türkiye’deki insanlar dinini Avrupa’dakilerden daha rahat yaşıyorlar,

Diyorsunuz ki; AKP sayesinde yıllık kişi başı milli gelir 12.000 dolar oldu,

Diyorsunuz ki; Türkiye’deki insan hakları Avrupa’nın da üzerinde,

Diyorsunuz ki; Türkiye’deki insanların bindiği arabalar Avrupa’dakilerden daha da kaliteli,

Diyorsunuz ki; Türkiye’deki sosyal haklar Avrupa’dan daha iyi ,

Diyorsunuz ki; Türkiye’de ki temizlik Avrupa’da yok,

Diyorsunuz ki; Türkiye’deki bankacılık işlemleri Avrupa’dan çok çok ileride,

Diyorsunuz ki, Türkiye’de domates, salatalık Avrupa’dan çok ucuz,

Diyorsunuz ki; Türkiye’de olan yolcu otobüsleri Avrupa’dakilerden çok kaliteli,

İki senede bir 2 hafta memlekete gitmeyle siz oradan böyle görüyorsanız çok ama çok  üstün zekalısınız demektir! Zaten  ekonomi çok iyi olduğundan dolayı  dolar 7,5,  euro 8  liraya yaklaştı!!!

Ekonomi iyi olduğundan dolayı memlekette satılmadık devlet kurumu kalmadı!

Ekonomi iyi olduğunda dolayı  salgın zamanında vatandaşa iban numarası gönderildi!

Ekonomi iyi olduğundan dolayı 2002 yılında 122 milyar dolar olan borç şimdi 500 milyar dolara dayandı!

Madem memlekette herşey tıkırında o zaman Avrupa’da neden perişan oluyorsunuz, neden kendinize ve ailenize eziyet ediyorsunuz arkadaşlar! Memlekete gelin paşa paşa yaşayın burada!

Bekliyoruz! Bir an önce gelin memlekete. Madem Türkiye Avrupa’dan her konuda üstün daha buralarda ne diye  duruyorsunuz? Sizi orada zorla tutan yok!
Zeten orada işsizlik yardımı alamıyorsunuz, emekli denkleştirme zammı alamıyorsunuz, yılda bir defa izin parası bir defada noel ikramiyesi alamıyorsunuz, çocuk parası alamıyorsunuz, kira yardımı alamıyorsunuz, yakıt yardımı alamıyorsunuz, 1 yıllık maaşınızın tutarında sıfır kilometre araba alamıyorsunuz,…ama burası öyle mi…gelin de görün…

Üstelik 50 yıldır hizmet ettiğiniz halde bir gün bile beğenmediğiz şu gavur! Avrupa’dan kurtulun. Sizin gibi kaliteli insanlara oraları yakışmıyor! Nasıl olsa bankaların başına da güreşçiler ve işin uzmanları atanmaya başladı, enflasyonu ve faizleri kündeye getirirler artık!

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu