Atatürk Bulvarı’nda yeni görünüm

Ekleyen admin on May 20th, 2020 kategori : Genel, Manşet. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

YOZGAT – Sorgun Belediyesi asfalt çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Sorgun Belediye Başkanı Mustafa Erkut Ekinci, havaların ısınmasıyla birlikte başladıkları asfalt çalışmalarında, bu yıl hedefledikleri rakamlara ulaşacaklarını açıkladı.

Ekinci, tüm dünyayı saran yeni koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle bazı sektörler çalışmalarını durdururken, belediye olarak kendilerinin tüm birimlerde çalışmaya devam ettiklerini söyledi.

Havaların mart ayından itibaren ısınmaya başlamasıyla birlikte asfalt çalışmalarına da başladıklarını ifade eden Ekinci “Bu yılki planlamamızda normal olarak nisan ayında bu çalışmalara başlamayı planlıyorduk. Ancak havaların mart ayı içerisinde ısınması ve asfalt yapacağımız ana caddelerde araç trafiğinin salgın nedeniyle azalmasından dolayı çalışmalara hemen başladık. Bu bağlamda Hastane Caddesi, Atıf Kılıç Sokak, Ülkü Sokak, Muzaffer Çetin Caddesi, Yılmaz Kılıçarslan Caddesi, İlyas Arslan Caddesi, Cumhuriyet Caddesi, Atatürk Bulvarı, 107, 122, 141, 142. Sokaklarda planlama dahilinde 38 bin 475 metrekare sıcak asfalt yapacağız. Şu ana kadar Cumhuriyet Caddesi’nde 13 bin 402 metrekare, uzunluk olarak bin 700 metre asfalt çalışmasını tamamladık. Şimdi, Atatürk Bulvarı’nda 5 bin 420 metrekare uzunluk olarak 350 metre sıcak asfalt yapıyoruz. Hedefimiz, bağlantı yolları ile birlikte en kısa zamanda bu yollardaki çalışmaları tamamlamak” dedi.

Ekinci, havaların iyi gitmesi durumunda asfalt çalışmalarının devam edeceğini de sözlerine ekledi.

 

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu