BAŞKAN EKİNCİ 2 MAAŞ BAĞIŞLADI

Ekleyen admin on Nis 7th, 2020 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

Sorgun Belediye Başkanı Erkut Ekinci, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” adı altında başlattığı yardım kampanyasına 2 maaş bağışta bulunarak destek verdi.

Türkiye’de korona virüs vakasının artmasının ardından Sorgun’da önlemler arttı. Sorgun Belediyesi ekipleri virüsün yayılmasına karşı ilçenin ana caddesinde dezenfekte çalışması yaparken, Sorgun Belediye Başkanı Ekinci, belediye olarak her türlü tedbiri aldıklarını ve almaya da devam edeceklerini belirterek, “Ancak bizim bu tedbirleri almamız yeterli değil, vatandaşımızın da tedbirlerini alması gerekiyor” dedi.

Virüsün yayılmasına karşı çıktığı günden bugüne kadar büyük bir özveri ve gayretle çalışan Sorgun Belediye Başkanı Erkut Ekinci ve ekibi, aynı zamanda Sorgun halkının mağdur olmaması için gece gündüz demeden ilçe içindeki çalışmalarını da büyük bir hassasiyetle yürütüyor.

Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ilaçlama ve dezenfekte ekipleri tarafından yapılan çalışmada, cadde boyunca yollar, çöp tenekeleri ve bankalar özel dezenfekte ilaçlarıyla dezenfekte edildi.Dezenfekte çalışmasını özellikle takip ettiğini belirten Başkan Ekinci,korona virüsle ilgili gerekli tedbirleri aldıklarını söyledi.

“Tüm önlemleri eksiksiz aldığımıza inanıyoruz”

Başkan Erkut Ekinci, tüm ana hatlarda dezenfeksiyon işlemlerinin devam edeceğini de belirterek, “Tüm ekiplerimizle birlikte bir dezenfeksiyon ekibi oluşturduk. Bu çalışmalara görevlendirdiğimiz araçlarda katılıyor. İlçe merkezindeki mahalleler ve caddeler tamamıyla dezenfekte edilmiş durumda. Bundan sonra da büyük bir hassasiyetle bu çalışmalarımıza ara vermeksizin devam edeceğiz. Belediye olarak tüm önlemleri eksiksiz aldığımıza inanıyoruz. Paniğe gerek yok, tedbirimizi alalım. Tedbirleri alırsak bu virüsün üstesinden geliriz.” ifadelerini kullandı.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu