AHLAKSIZLIK VİRÜSÜ

Ekleyen admin on Mar 24th, 2020 kategori : Salim Taşçı. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

Deprem olur zam, hastalık olur zam, kolonya bulunmaz oldu karaborsa ve zam… Ahlaksızlık virüsüne ne gam..! Bu ahlaksızlık virüsü KORONODAN daha feci değil midir..?

Hijyen ürünleri, kolonya, maske… vs hem bulunmuyor, bulunsa da fahiş fiyatlar almış başını gidiyor… En korkunç virüs ahlak çürümüşlüğüdür, ne tedavisi vardır, ne de ilacı… Market istilalarına ne demeli? İnsanlar Moğol ordusu gibi saldırmışlar, makarna, un raflar talan Allah korusun savaş olsa bile bu derece talana rastlanmaz, ortada seferberlik yok, sokağa çıkma yasağı yok nedir bu telaş ve düşüncesizlik? Anlamak mümkün değildir..!  Birlik, beraberlik, hoşgörü, birbirimize saygı öncelikli olması gerekirken, talan ve ahlaksızlık virüsü hepsinin önünde cirit atmaktadır. Hastalıklara aşı bulunuyor ve bulunabilinir, ahlaksızlık virüsüne hiçbir çarede bulunamaz, aşı da kâr etmez… Öncelik ahlaksızlık virüsüne bulaşanları nasıl tedavi edebiliriz olmalıdır, aşısını kim bulursa, dünyanın en itibarlı kişisi o olur… İtibarsızlardan itibar kazanmayı da o kişi kabul etmez, açıkçası en büyük virüs Ahlaksızlık virüsüdür, tek cümle Allah ıslah etsin. (Amin )

 

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu