Sorgun Belediyespor’da yol ayrımı

Ekleyen admin on Oca 21st, 2020 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

YOZGAT– AXA Sigorta Efeler Ligi takımlarından Sorgun Belediyespor’da orta oyuncu Ali Samet İçmeyiz ile yollar ayrıldı.

Sorgun Belediyespor Kulübü Başkanı Ergin Gül, antrenör Bahadır Aksoy’un görüşleri doğrultusunda Ali Samet İçmeyiz ile karşılıklı olarak anlaşıp, sözleşmeyi feshettiklerini ifade ederek “Ali geçen yıldan bu yana takımımızın formasını giyen oyuncumuzdu. Takımımıza geçen yıl ve bu yıl büyük katkıları oldu. Ancak hocamız bu yıl ikinci yarıda sahaya çıkaracağı takımda Ali Samet İçmeyiz’e forma vermeyeceğini açıklaması üzerine, oyuncumuz ile görüştük ve karşılıklı olarak anlaşarak yollarımızı ayırdık. Kendisine bundan sonraki sporculuk yaşamında başarılar diler, bizlere sağladığı katkı için teşekkür ederiz” dedi.

1989 doğumlu olan orta oyuncu İçmeyiz, voleybola Fenerbahçe alt yapısında başlayıp, sırasıyla Tokat Belediye Plevnespor, İstanbul BBSK, Konak Belediye, Kahraman Maraş BBSK, Gümüşhane Torul, Tokat Belediye Plevnespor, Şanlı Urfa Haliliye Belediyespor, Gümüşhane Torul Gençlikspor ve Sorgun Belediyespor formalarını giydi.

 

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu