Milletvekili Sedef’ten Başkan Ekinci’ye ziyaret

Ekleyen admin on Oca 14th, 2020 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

YOZGAT – Milliyetçi Hareket Partisi Yozgat Milletvekili Ethem Sedef, MHP İl Başkanı Ferhat Altan ile birlikte Sorgun Belediye Başkanı Mustafa Erkut Ekinci’yi makamında ziyaret etti.

Ziyaretlerinden dolayı Milletvekili Sedef’e ve beraberindeki heyete teşekkür eden Ekinci , Başkanlık görevini devraldıkları ilk günden itibaren gece gündüz demeden ilçe halkına en iyi hizmeti sunmanın gayreti içerisinde olduklarını vurguladı.

Ziyaretçilere belediyenin yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgi veren Ekinci,” Başkanlık görevini devraldığımız ilk günden bu yana önemli projelere imza attık. Sosyal belediyecilik anlayışının bir gereği olarak halkımızın huzur ve refahını artıracak yeni istihdam alanları oluşturacak projeleri hayata geçirmeyi amaçlıyoruz. Bu konuda projelerimiz hazır ve üzerinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sayın Vekilimizin de desteği ile inşallah ilçemizi yaşanılır örnek bir şehir haline getirmek için hizmetlerimize devam edeceğiz. Bu vesile ile Sayın Vekilimize ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.”dedi.

Milletvekili Ethem Sedef’te halkın özlediği hizmetlere MHP’li belediyelerin çalışmaları ile kavuşacağını belirterek, kendilerinin de her zaman yanlarlarında olacağını ifade etti.

-Maden işçileri ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifine ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Yozgat Milletvekili Ethem Sedef, Sorguna yapmış olduğu ziyaret sırasında bir dizi incelemelerde de bulundu.

Yeni Çeltek Kömür Ocağının yer altındaki faaliyetini durdurması nedeniyle işten çıkarılmalarını protesto eden maden işçilerini ziyaret eden Sedef, süreç boyunca işçilerin yanında olacaklarını ve sorunun çözümü noktasında ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Sedef, daha sonra yeni yılla birlikte nakliyecilere zorunlu tutulan dijital takograf uygulamasını protesto eden, Sorgun Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifine bağlı nakliyecileri ziyaret etti. (ORHAN DOĞAN)

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu