Yobazın Genel Kültür Bilgisi!

Ekleyen admin on Oca 14th, 2020 kategori : Haydar Ahi. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

Felsefe Bilgisi= Tüm Atatürkçüler ateisttir
Doğa Bilgisi= Mangal ve demlik
Hayvan Hakları Bilgisi= Kurbanımı keserim cennete giderim 70 huriyi kaparım
İnsan Hakları Bilgisi= Kadınlar çalıştığı için issizlik var
Aile Bilgisi= Erkeğin farklı şehirlerde karıları olabilir
Ekonomi Bilgisi= Faiz günahtır
Teknoloji Bilgisi= Hepsi gavur icadı
Siyaset Bilgisi= Bunların hepsi  CHP ve dış güçlerin oyunu
Savaş Bilgisi= Kefenimizi giydik de geldik
Tarih Bilgisi= Osmanlı torunuyuz
Deprem Bilgisi= Sebebi alkol ve mini etek
Din Bilgisi= Hadi cami yaptıralım
Astronomi Bilgisi= Senin burcun ne?
Evrim Bilgisi= Şimdiki maymunlar neden insan olmuyor?
Adalet Bilgisi= Allaha havale ediyoruz
Din ve Ahlak Bilgisi=Günah işlerim oruç tutarım, oruç tutarım günah işlerim… Gelinim bana helal mi?
Çocuk Bilgisi= Sandalyeye oturunca ayakları yere değiyor evlendirelim
Ramazan Bilgisi= Sakız çiğnemek orucu bozar mı?
Yolsuzluk Bilgisi= Başı secdeye değiyorsa sorun yok

Beşşar Esad

Bana göre şu an görev başında bulunan en akıllı devlet adamı Suriye Devlet Başkanı Beşşar Esad. İnanın bunu samimi söylüyorum. Düşünsenize! Adam bize neredeyse 5 milyona yakın vatandaşını kakaladı ve bizim bunları doyurmamız için de bize hububat satıyor iyi mi? Ayrıca, bırakın ülkemizdeki 4 milyon Suriyeliyi , Suriye’de yaşayan 3 milyon Suriyeliye de biz bakıyoruz. Sayıları ben demiyorum, Saray Sözcüsü İbrahim Kalın diyor.

Eeee sen ülkendeki 5 milyon vatandaşını yılladır bedavadan Türkiye’ye yedirt içirt, giydirt, doktora göndert, barınmalarını sağlat ,3 milyon vatandaşının bakımını da ülkende yaptırt, ondan sonrada bunların yediklerini  o ülkeye parasıyla sat! İşte akıl  ve siyaset budur. Şimdi Beşşar Esat akıllı mı keriz mi?
Bu arada, Barış Pınarı Harekatı bittikten sonra 300.000 Suriyelinin ülkelerine gönderileceği açıklanırken, Esat bize 350.000 vatandaşını nasıl gönderdi anlamadık bile!

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu