Sorgun Devlet Hastanesi bahçesine sıcak asfalt

Ekleyen admin on Kas 26th, 2019 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

YOZGAT – Sorgun Devlet Hastanesi bahçesi, İlçe Özel İdare Müdürlüğü tarafından sıcak asfalt ile kaplandı.

İlçe Özel İdare Müdürü Metin Kayhan, Devlet Hastanesi’nin bölgenin en önemli sağlık kuruluşlarından biri olduğunu, ancak hastane bahçesinin parke taş ile döşendiğini, bunun da aradan geçen zamanda çabucak bozulduğunu belirtti.

Kayhan, hastane yönetiminden buraların asfalt yapılması yönünde bir teklif geldiğini ve bu teklifin olumlu karşılanarak hastane bahçesi ve acil girişinin sıcak asfalt ile kaplandığı bilgisini verdi.

Kayhan “Özellikle şiddetli yağışlarda menfezlerin yeterli gelmediğini ve taştığını, taşan suların da hem kilit parkeleri bozduğunu hem de hastane morguna dolduğu yönünde şikayetler geldi. Sorgun Belediyesi’nin yağmur suyu ve menfez çalışmalarını tamamlamasının ardından biz de sıcak asfalt çalışmalarına başladık ve tamamladık.

Yaklaşık 5 bin metrekarelik alanı bin 200 ton rotmiks kullanılarak beton asfalt yaptık” dedi. (ORHAN DOĞAN)

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu