Okulun yağmur oluklarını belediye yeniledi

Ekleyen admin on Eki 15th, 2019 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

YOZGAT – Sorgun Yunus Emre ilk ve ortaokulunun yağmur olukları, Sorgun Belediyesi tarafından yenilendi.

Belediye Başkanı Mustafa Erkut Ekinci, belediye olarak Sorgun için çalıştıklarını, bu bağlamda okullardan gelen istekleri de ellerinden geldiğince karşıladıklarını belirtti.

Yunus Emre ilk ve  ortaokulu yöneticileri nin, okullarının yağmur oluklarının yenilenmesi doğrultusunda belediyeden talepte bulunduklarını, bunun da kendileri tarafından olumlu karşılandığını ifade eden Ekinci “Bu okulumuzun yağmur olukları okul yapıldığı günden bu yana yenilenmemiş. Dolayısıyla eskimiş ve işlevini yitirmiş. Bizde ekiplerimizi görevlendirdik.  Önce okulun yağmur oluk sistemlerinin bakımı yaptırdık. Sonra da  tüm yağmur indirme borularının değişimi gerçekleştirdik” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Ekinci de, gün boyu özveriyle mesai yapan itfaiye teşkilatına ve özellikle Sorgun Belediye Başkanı Mustafa Erkut Ekinci’ye teşekkür ettiklerini söyledi.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu