Dijital pazarlama ve sosyal medya eğitimi

Ekleyen admin on Eki 15th, 2019 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

YOZGAT– Sorgun Gençlik Derneği tarafından gençlere yönelik Dijital pazarlama ve sosyal medya eğitimi düzenlendi.

Termal tesislerde düzenlenen PRODES programı kapsamında finanse edilen Sorgun Gençlik Derneği tarafından yürütülen “Gençler Gelişiyor, Hayatlar Değişiyor” isimli proje kapsamında düzenlenen eğitimde, günümüzde hayatımızın bir parçası haline gelen dijital araçlar ve sosyal medya araçlarının kişisel ve iş dünyasına yönelik etkili bir şekilde kullanılmasına yönelik bilgiler verildi.

Sorgun Gençlik Derneği Başkanı Halil Uğuz, günümüzdeki teknolojik imkânların kullanılarak yapılan tanıtım, reklam ve satış işlemlerinin yürütüldüğü dijital pazarlama eğitim programı ile dijital araçlar ve sosyal medya araçlarının kişisel ve iş dünyasına yönelik etkili bir şekilde kullanılmasına yönelik bilgi ve beceri kazandırmayı amaçladıklarını belirtti.

Günümüzde gençlerin en önemli sorunları arasında genç işsizliği geldiğini ifade eden Uğuz “Yaşanan işsizlik sorununun aksine dijital pazarlama sektöründe gerekli personel bulunamıyor. Bizde bu kapsamda Dijital pazarlama alanında çalışmak ve kendini geliştirmek isteyen gençler için iki günlük bir başlangıç eğitimi düzenledik. Sosyal medyadan web tasarımına kadar birçok uzmanlık alanını içinde barındıran dijital pazarlama birçok genç için büyük iş fırsatları sunuyor. Öte yandan konuyla ilgili sitelerde en çok ilan verilen pozisyonlar ise mobil yazılım uzmanı, sosyal medya uzmanı, web tasarım uzmanı, dijital pazarlama uzmanı, SEO (arama motoru optimizasyonu) uzmanı, sosyal medya yöneticisi, adwords hesap yöneticisi, web tasarım eğitmeni, dijital pazarlama müdürü ve seo yöneticisi gelmektedir” dedi. (MEHTAP DOĞAN)

 

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu