Sorgun Belediyespor’a destek büyüyor

Ekleyen admin on Eki 15th, 2019 kategori : Genel, Spor. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

YOZGAT – Sorgun Belediyespor Kulübü yönetimi tarafından, kulübe maddi destek sağlamak amacıyla Sorgunlu iş insanlarına yemek verildi.

Belediye Sosyal Tesisleri’nde verilen yemekte konuşan Sorgun Belediyespor Kulübü Başkanı Ergin Gül, Sorgun Belediyespor olarak, voleybolda Türkiye’nin en üst ligi olan Efeler Ligi’nde, futbolda ise Bölgesel Amatör Lig’de mücadele ettiklerini söyledi.

Gül, belediye tarafından ayrılan bütçe haricinde herhangi bir geliri olmayan kulübün, gerek transferlere ödenen ücretleri, gerekse takımların konaklama ve ulaşım hizmetlerini karşılamakta zorlandığını dile getirerek “Bu gün burada ilçemizin önemli iş insanlarını bunun için bir araya getirdik. Yozgatspor 2001 yılında ilk kez Süper Lige çıktığında, ilimizde Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş gibi takımları ağırlamış, ilimizin tanıtımına ve ekonomisine önemli katkılar sağlamıştı. Yaklaşık 18 yıldır böyle bir fırsatı bir daha yakalayamadık. Şimdi bu fırsatı kulübümüzün voleybol takımı sayesinde yakaladık. Önümüzdeki günlerde Galatasaray ve Fenerbahçe’yi burada ağırlayacağız. Bu da ilçemizin tanıtımı açısından çok önemli. Şimdi sizlerden dileğimiz, takımımızın bu ligde kalıcı olmasını sağlamak adına, maddi destekte bulunmanızdır. Davetimize icabet edip katıldığınız için herkese teşekkür ederiz” dedi.

İş insanı Oğuzhan Arslan’ın futbol takımının ana sponsorluğunu üstlendiği yemeğe, Sorgun Kaymakamı Bahadır Güneş, Belediye Başkanı Mustafa Erkut Ekinci, İlçe Emniyet Müdürü Ramazan Eniş, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İsmail Kaplan, Sorgun TSO Genel Sekreteri Sami Erdoğan ve iş insanları katıldı.

Sorgun Belediyespor’a maddi destek sağlayan iş insanları

Bizim Toptan, Sefa Büyük Termal, Şahbazlar Petrol ve Gıda (Muttalip Şahbaz), Şahin Tavukçuluk (Galip Şahin), Kerkenez Petrol (Orhan Özsoy), MC Sistem Elektronik (Celal Aral), Oğuzhan Arslan İnşaat (Oğuzhan Arslan), Öz Bulutlar Zahirecilik (Kadir Bulut), Bölükbaşı Otomotiv (Mehmet Bölükbaşı), Çapanoğlu Hafriyat (Fatih Akdoğan), Dolunay Emlak (Mustafa Büyükgöz).

 

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu